Suņu/kaķu gulta Dream Day, pelēka, H24x61x42cm
ID: 4025621863694
€ 145,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 24 cm |
| Platums: | 42 cm |
| Garums: | 61 cm |
| Svars: | 4.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda