Elektriskas dzirnaviņas sāls/piparu, H22.5cm, D5cm
ID: 8414606688555
Baterijas veids: 4x AA (LR6) nav iekļautas.
€ 16,90
Preces informācija
Baterijas veids: 4x AA (LR6) nav iekļautas.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 22.5 cm |
| Platums: | 5 cm |
| Garums: | 5 cm |
| Svars: | 0.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda