Sāls/piparu dzirnaviņas, koks, melnas, H15.5cm, D4.5cm
ID: 3560238950395
€ 9,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 15.5 cm |
| Platums: | 4.5 cm |
| Garums: | 4.5 cm |
| Svars: | 0.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda