Sānu galdiņš ar pulksteni Karinna, D49cm H55cm
ID: 2000001157831
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
€ 89,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 49 cm |
| Garums: | 49 cm |
| Svars: | 5.2 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda