Sānu galdiņš Jade, melns/zelta krāsā, eko āda/metāls, D40cm H55cm
ID: 2000001184165
Atlaide 20 %
€ 71,20
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Eko āda |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 7.7 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda