Sānu galdiņš Lizi, antīks misiņš/ mākslīgā marmora virsma, H51cm, D41cm
ID: 2000000976556
Atlaide 30 %
€ 62,30
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Krāsa: | Marmora tekstūra |
| Augstums: | 51 cm |
| Platums: | 41 cm |
| Garums: | 41 cm |
| Svars: | 8 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Puķu pods uz statīva Lille, antīka misiņa tonis, emaljēts, H37cm, D16cm
37 cm 16 cm 16 cm
€ 9,96
€ 24,90
- -60 %
Puķu pods uz statīva Limmen, antīka misiņa tonis, emaljēts, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 8,36
€ 20,90
- -60 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda