Saulessargs Latikeo 4.2x3m, platīna krāsa, H263x300x420cm, ar smaguma plāksnēm
263 cm 420 cm 300 cm
€ 835,00
komplektā 4gb smaguma plāksnes
Ūdeni atgrūdošs apstrādāts audums ļauj ūdenim noslīdēt, neiesūcoties materiālā. Atvēršana ar kloķi. Slīpuma sistēma. Saulessargam ir 360 rotācija. Saulessarga stabilitātei komplektā ir iekļauti 4x15kg smaguma plāksnes (ID:3560233831972).
| Materiāls: | Tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Olefīns |
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 272 cm |
| Platums: | 300 cm |
| Garums: | 400 cm |
| Svars: | 90 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
| Auduma tips: | Ūdeni atgrūdošs |