Servējamais trauks stikla/ metāla , zelta krāsa, 7x34x11cm
ID: 5207252311402
Atlaide 40 %
€ 19,80
€ 33,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 7 cm |
| Platums: | 11 cm |
| Garums: | 34 cm |
| Svars: | 0.83 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda