Sienas lampa Mondovi 1, D15xH20cm, E14x1 40W(MAX)
ID: 2000001129005
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 30 %
€ 17,43
€ 24,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Augstums: | 20 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 15 cm |
| Svars: | 0.63 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda