Sienas lampa Yardiny II, zelta, E14 2x40W(MAX) 25x29x13.5cm
ID: 2000001064757
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 40 %
€ 35,40
€ 59,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 29 cm |
| Platums: | 13.5 cm |
| Garums: | 25 cm |
| Svars: | 3.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda