Sienas dekors Cat Mirror, H38x24x3.5cm
ID: 4025621569824
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Polirezīns |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 38 cm |
| Platums: | 3.5 cm |
| Garums: | 24 cm |
| Svars: | 1.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda