Dīvāns Wetiga, elektriski izbīdāms, H88x302x136cm, sēdvirsmas augstums 44cm
ID: 2000001212875
Guļamā vieta: 125x220cm
Augstums bez spilveniem: 72cm
€ 2 480,00
Preces informācija
Guļamā vieta: 125x220cm
Augstums bez spilveniem: 72cm
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 88 cm |
| Platums: | 136 cm |
| Garums: | 302 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 44 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 125x220 cm |
| Svars: | 135.4 kg |
| Audums: | Loris 20 |
| Uzglabāšanas kaste: | Nav |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda