Sofa Vally, pelēkbrūna, divvietīga, H89x177x72cm, sēdvirsmas augstums 43cm
ID: 2000001140345
€ 649,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 89 cm |
| Platums: | 72 cm |
| Garums: | 177 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 43 cm |
| Svars: | 50 kg |
| Svara kapacitāte: | 360 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda