Soliņš ar glabāšanas kasti Caldelari L, bēšs, H47x84x41cm
ID: 2000001145425
€ 99,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 47 cm |
| Platums: | 41 cm |
| Garums: | 84 cm |
| Svars: | 9.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda