Sols ar uzglabāšanas kasti Fabro S, taupe, H35x73x33cm
ID: 2000001151327
Atlaide 30 %
€ 62,30
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 35 cm |
| Platums: | 73 cm |
| Garums: | 33 cm |
| Svars: | 8.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Biroja krēsls Zivilino, bēši-pelēks krāsā, H70-79.5x62.5x59.5cm, sēdvirsmas augstums 44-54cm
€ 129,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda