Soliņš Madalena M, zelta krāsa, H36x48x35cm
ID: 2000001119303
€ 44,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 36 cm |
| Platums: | 48 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda