Pīts šūpuļkrēsls Moon I gold, zelta/kafijas krāsā, H195cm, D95cm
ID: 2000001167441
€ 179,00
Preces informācija
Preces informācija
Spilvenu audums efektīvi atgrūž ūdeni, tomēr pēc lietus tos nepieciešams noslaucīt, lai novērstu ūdens uzkrāšanos uz virsmas.
Lai pasargātu šūpuļkrēslu no lietus, saules starojuma, izbalēšanas, putekļiem un netīrumiem, kā arī ilgstošas nelietošanas laikā, ieteicams izmantot šūpuļkŗēsla pārklāju.
Krēsla izmērs: H125x82x72cm
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Augstums: | 195 cm |
| Platums: | 95 cm |
| Garums: | 95 cm |
| Svars: | 22.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda