Šūpuļkrēsls Arburg, pelēks/olīvu krāsā, H106x67.5x94cm, sēdvirsmas augstums 53cm
ID: 2000001140093
€ 189,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 106 cm |
| Platums: | 67.5 cm |
| Garums: | 94 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 53 cm |
| Rokbalsta augstums: | 66 cm |
| Svars: | 14.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Kafijas galdiņu komplekts Wailly, 2 gab., sinterētais akmens/metāls, D80cm H44cm, D60cm H50cm
€ 149,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda