Svečturis Stacky, zelta krāsa, H31x26x26cm
ID: 4025621547419
Atlaide 30 %
€ 83,30
€ 119,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Polirezīns |
|---|---|
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 31 cm |
| Platums: | 26 cm |
| Garums: | 26 cm |
| Svars: | 3.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda