TV galds Romanna TV, 12mm sinterētais akmens/MDF/ozola finierējums, H55x180x42cm
55 cm 180 cm 42 cm
€ 549,00
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Rotangs |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 43 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 22.2 kg |
| Plauktu maksimāla svara izturība: | 10 kg |
| Montāža: | Ir nepieciešama montāža |
| Ražotājs: | ALANDEKO |