TV galds Romanna TV, 12mm sinterētais akmens/MDF/ozola finierējums, H55x180x42cm
55 cm 180 cm 42 cm
€ 549,00
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Riekstkoka finierējums |
| Materiāls: | Marmors |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 45 cm |
| Garums: | 200 cm |
| Svars: | 95 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |