U veida stūra dīvāns Elberto L, izvelkams, Raquel 03, pelēks, H100x165x306cm
ID: 5905496610663
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
€ 1 828,00
Audums / Krāsa:
expand_more
Full view
Preces informācija
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
Preces informācija
Elberto stūra dīvāns ir eleganta un funkcionāla mēbele jūsu viesistabai. Tas apvieno mūsdienīgu dizainu, augstas kvalitātes materiālus un izcilu komfortu. Viļņveida atsperes un HR + T2130 putas nodrošina ērtu un elastīgu sēdvietu, kas pielāgojas ķermenim un mazina muskuļu spriedzi.
Dīvāna muguras polsterējums ar siksnām un T2130 putām garantē izturību un formu saglabāšanu. To var viegli pārveidot par gultu, un ietilpīgais gultasveļas nodalījums nodrošina papildu uzglabāšanas vietu. Melnās tērauda kājas piešķir modernu akcentu, bet mehānisms ļauj ātri un vienkārši izveidot guļvietu viesiem.
Ar 390 kg kravnesību un rūpīgi izstrādātu apdari Elberto stūra dīvāns ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas apvienot stilu, komfortu un praktiskumu.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Tērauds |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 100 cm |
| Platums: | 165 cm |
| Garums: | 306 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 45 cm |
| Rokbalsta augstums: | 76 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 300x130cm |
| Svars: | 166 kg |
| Modelis: | Elberto |
| Audums: | Raquel 3 |
| Forma: | U veida |
| Stils: | Mūsdienīgs |
| Orientācija: | Kreisā puse |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 4 |
| Svara kapacitāte: | 390 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda