Veļas grozs Lin, H55cm, D36cm
ID: 3560232618055
€ 21,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Kartons |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 36 cm |
| Garums: | 36 cm |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda