Vannas istabas paklājs Trecia, 70x50cm, taupe, 900g/m2
ID: 2000001090688
Atlaide 20 %
€ 8,72
€ 10,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Kokvilna |
|---|---|
| Materiāls: | Bambusa šķiedra |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Platums: | 50 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 0.3 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO Home Elegance |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda