Mirror Feather Dress gold, D49cm
ID: 4025621529040
Discount 20 %
€58.71
€73.39
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 49 cm |
| Width: | 1.5 cm |
| Length: | 49 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel