Seina peegel Feather Dress gold, D49cm
ID: 4025621529040
20 % allahindlus
€ 58,71
€ 73,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 49 cm |
| Laius: | 1.5 cm |
| Pikkus: | 49 cm |
| Kaal: | 1.8 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel