Mirror Ikkala, H93x73x2cm
ID: 2000001073117
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 93 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel