Peegel Ikkala, H93x73x2cm
ID: 2000001073117
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 93 cm |
| Laius: | 2 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 7.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel