Mirror Isola, silver, 64x144cm
ID: 2000001044568
Discount 30 %
€53.63
€76.61
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 144 cm |
| Length: | 64 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel