Peegel Isola, hõbe, 74x94cm
ID: 2000001044568
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 144 cm |
| Pikkus: | 64 cm |
| Kaal: | 11 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel