Table mirror Modern with organizer, white, 36x13cm
ID: 3560237587523
Discount 30 %
€15.02
€21.45
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | White |
| Height: | 36 cm |
| Width: | 13 cm |
| Length: | 13 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel