Lauapeegel Modern organiseerijaga, valge, 36x13cm
ID: 3560237587523
30 % allahindlus
€ 15,02
€ 21,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 36 cm |
| Laius: | 13 cm |
| Pikkus: | 13 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel