Wall Mirror, golden, H56x41x2cm
ID: 5207252185256
Discount 20 %
€20.58
€25.73
Product details
Product details
Small mirror dimensions: 15.5x32cm; Width of the large mirror: 29cm
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 56 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 41 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel