Seinapeegel, kuldne, H56x41x2cm
ID: 5207252185256
20 % allahindlus
€ 20,58
€ 25,73
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Small mirror dimensions: 15.5x32cm; Width of the large mirror: 29cm
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 56 cm |
| Laius: | 2 cm |
| Pikkus: | 41 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel