Seinakell Edge Wood Dome, D35cm
ID: 2000000962405
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Patarei liik: AA.
20 % allahindlus
€ 18,90
€ 23,63
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Patarei liik: AA.
Toote kirjeldus
Patarei liik: AA. Liikumismehhanism: Hääletu.
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO NEXTIME |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkauss Wioletta, keraamiline, valge/kuldset värvi, 29x24x6cm
6 cm 29 cm 24 cm
€ 15,74
€ 19,68
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel