Seinakell Milttown, 60x60x5cm
ID: 2000000993911
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine.
50 % allahindlus
€ 19,31
€ 38,63
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 60 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 3.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Troja, kreemjas värv, 58x46x88cm, istumisosa kõrgus 47cm
88 cm 58 cm 46 cm
€ 68,39
€ 85,48
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel