Seinakell Time G Fortune, D30.4x4cm
ID: 2000001129982
€ 12,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 30.4 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 30.4 cm |
| Kaal: | 0.72 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel