Peegel Balme, kuldne värv, D83.5x4.5cm
ID: 2000001121986
30 % allahindlus
€ 51,37
€ 73,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 83.5 cm |
| Laius: | 4.5 cm |
| Pikkus: | 83.5 cm |
| Kaal: | 13 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel