Peegel Balzo, kuldne värv, 80x2.5x100cm
ID: 2000001085721
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel