Peegel Ikkala, H143x63x3cm
ID: 2000001073124
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 143 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 9.8 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel