Peegel Ingo, vask, H93x73cm
ID: 2000001044551
30 % allahindlus
€ 42,34
€ 60,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Vasevärvi |
| Kõrgus: | 93 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 8 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel