Peegel Ivalon, H148x66x3cm
ID: 2000001073308
30 % allahindlus
€ 65,48
€ 93,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 148 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 66 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Salorino, roheline, sametine, H96x46x54cm, istumisosa kõrgus 62cm
96 cm 54 cm 46 cm
€ 85,81
€ 107,26
- −20 %
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel