Peegel Iza, ümmargune, must värv, D100cm
ID: 2000001120217
30 % allahindlus
€ 77,90
€ 111,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel