Peegel Rose Gwenn, rattan, D58cm
ID: 3560239692331
60 % allahindlus
€ 12,39
€ 30,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 58 cm |
| Pikkus: | 58 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel