Seinapeegel, Sunlight, D120cm
ID: 4025621821205
€ 325,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 120 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 18 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel