Peegel Idena, kuldne värv, H140x60x3.5cm
ID: 2000000984773
30 % allahindlus
€ 78,47
€ 112,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 140 cm |
| Laius: | 3.5 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 11.1 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Troja, kreemjas värv, 58x46x88cm, istumisosa kõrgus 47cm
88 cm 58 cm 46 cm
€ 68,39
€ 85,48
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel