Ümmargune seinapeegel Bagnasko, D61cm
ID: 2000001062425
60 % allahindlus
€ 51,29
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 61 cm |
| Laius: | 2 cm |
| Pikkus: | 61 cm |
| Kaal: | 4.3 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel