Seinapeegel Hero LED valgustusega, aluminium/klaas, H80x60x3.7cm
ID: 5905248137028
30 % allahindlus
€ 123,63
€ 176,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 3.7 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 13 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel