Seinapeegel Hover 80 LED valgustusega, aluminium/klaas, D80x3.7cm
ID: 5905248137042
30 % allahindlus
€ 138,31
€ 197,58
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 3.7 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel