Seinapeegel LED valgustusega, 65x49cm
ID: 3560238673591
20 % allahindlus
€ 40,65
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 65 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 49 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel